Domů     Aktuality      Fotogalerie     Ukázky     Ceny      Kontakt    Odkazy
 
Vítejte na původních webových stránkách klávesisty a zpěváka Miroslava Bečičky z Pardubic!

Hledáte kvalitní živou hudbu na Váš ples, taneční zábavu, večer při svíčkách, taneční večer, raut, firemní či rodinnou oslavu (svatba, narozeniny, párty)? Tak to jste správně zamířili na tuto stránku.

Jmenuji se Miroslav Bečička, jsem ročník 1975 a muzice se věnuji již od dětství. Začínal jsem v lidové škole umění na klavír a zhruba ve čtrnácti letech jsem propadl hře na klávesové nástroje (keyboards) a zpěvu.

Mám za sebou angažmá v různých bigbeatových a tanečních kapelách, avšak s postupem času se stále více věnuji sólové dráze "One Man Band" hráče, zpěváka a baviče. Mým krédem je komunikace s publikem, netradiční přístup k muzice a hudební produkci.

Hraji na klávesy a kytaru v tanečním orchestru Privilegium (dnes Béčoband) z Přelouče, ale mojí hlavní muzikantskou náplní jsou samostatné hudební produkce, kdy hraji pouze sám, případně se zpěvačkou, za doprovodu svých kláves. K dalším mým činnostem, spojených s hudbou, patří poradenství v oblasti MIDI problematiky a počítačů a v neposlední řadě také komponování hudby pro film a divadlo.

Jsem schopen zabezpečit jakoukoli akci v obsazení 1-5 hudebníků včetně kvalitního ozvučení, osvětlení a moderování (čeština, angličtina). V repertoáru mám přes 2000 skladeb různých žánrů 20. a 21. století se zaměřením na evergreeny, pop, country, rock (Kabát, Chinaski, Katapult, Olympic, Divokej Bill,...) a "lidovky" jak domácí, tak zahraniční hudební scény. Novinkou je pořádání karaoke show (zpíváte vy, podle textů, které vidíte na obrazovce), za příplatek též včetně velkoplošných projekcí na plátno.

Na této stránce naleznete informace o cenách za hudební produkci, pár ukázek v MP3, kontaktní informace a zajímavé odkazy z hudební oblasti. Nově jsem přidal možnost zanechání vzkazu v knize návštěv a možnost objednávky hudební produkce vyplněním jednoduchého formuláře. V případě, že mám Vámi požadovaný termín obsazen, mohu Vám zabezpečit náhradního hudebníka přes prověřenou hudební agenturu.

Poslední aktualizace 1.4.2013
(c) Ing. Miroslav Bečička
TOPlist